Twitch Prime LoL Kapsül Hediyesi

League of Legends, 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya sunulmuş türü MOBA Strateji olan multiplayer oyundur. Güncel olarak League of Legends’in 13 farklı bölgede sunucuları bulunmaktadır. League of Legends’de bulunan karakter sayısı 162’dir. Oyunun üç haritası vardır. Bunlardan en bilineni Sihirdar Vadisi’dir. League of Legends dünyada en çok e-spor turnuvalarının düzenlendiği oyundur. Ülkemizde dahil bir çok ülke ve kıtada League of Legends turnuvaları düzenlenir.

Dünya’nın en büyük yayın plartformu olan Twitch,Twitch Prime LoL kapsül hediyesi ile League of Legends severlerini mutlu etti.Almak için ilk önce Twitch Prime hesabı açmamız gerek. Daha sonra League of Legends hesabını Twitch Prime ile doğrula. Twitch Prime hesabına giriş yap ve League of Legends teklifinin altındaki Teklifi Al butonuna tıklayarak Sihirdar Tacı Kapsülüne bedava erişebilirsiniz.

Riot Games, muhteşem oyunu League of Legends özelinde oyuncularına yeni fırsatlar sağlamaya devam ediyor. League of Legends ve Twitch platformu arasında geçtiğimiz yıl meydana gelen iş birliği, bu sene de kapsamı büyüyerek devam ediyor. Oyunculara bir çok destek sunan bu iş birliğiyle birlikte Twitch Prime üyesi olan LoL oyuncuları, içerisinde 1 adet kalıcı kostüm de bulunan oyun içi özel bir armağan kapsülü kazanıyor. 

League of Legends Twitch Prime üyesi oyuncular

League of Legends ve Twitch platformu ortak bir payda da buluşarak, oyuncuların yüzünü gülümsetecek yeni bir iş birliğine daha imza atmaya anlaştı. Bu bağlamda, Twitch Prime kullanıcısı LoL tutkunlarına hediye bir kapsül verecek. Bu kapsülün içinde rastgele; 1 adet sürekli kostüm, 1 adet sürekli totem görünümü, 1 adet kalıcı sihirdar simgesi hediye edilecek.

Kampanya, 27 Şubat – 3 Nisan tarihleri boyunca devam edecek. Twitch ve LoL oyunu arasındaki bu iş birliğinde oyunculara sağlanan özel sürprizler önümüzdeki günlerde de değişerek devam edecek. Oyuncular bu ve benzeri fırsatlardan yararlanmak için https://www.twitch.tv/prime adresinden Twitch Prime üyeliklerini aktif edebilirler.

Twitch Prime Ganimet Hediyeleri

Topluluk Hediye Sandığı Nedir?

Topluluk hediye Sandığı her ekibin kendine özeldir ve Prime üyelerinin sandığa hediye koyabilmeleri için yayıncının etkin hale getirmesi lazımdır.

Bir yayıncı kanalında Topluluk hediye Sandığı özelliğini etkinleştirmişse, kanalın söyleşi penceresinin üst kısmında bununla ilgili bir topluluk duyurusu yer alır ve Prime üyelerinin Twitch Prime ganimetlerinin ilave kopyalarını bağışlamaya başlayabilecekleri belirtilir.

Amazon hesabına bağlanmış bir Twitch üyeliğine giriş yapmış ve aktif bir ücretli Prime üyeliğine sahip olan izleyiciler hediye Merkezinden hediye bağışlarını gerçekleştirebilir ve katkıda bulunmak istedikleri ilave kopya sayısını (3’e kadar) seçebilirler.

Hediye olarak bağışlanan ganimet parçaları, yayıncı bunları topluluğa hediye etmeye karar verene kadar sandıkta toplanır. Dağıtım esnasında hediyelerin verileceği seyirciler yayını izleyen ve şartları yerine getitmiş olan izleyiciler arasından rastgele seçilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir