Epic Games Oyunlarım Nerede? Nasıl Görebilirim?

Epic Games Nedir?

Epic Games, tüm dünyaya oyun kütüphanesi imkanı sunan, günümüzde milyonlarca kullanıcıyı içerisinde barındırdığı bir oyun paylaşım servisidir. Fortnite oyunu ile mağazanın bilinirliği arttı. Son günlerde GTA 5’i ücretsiz erişime sunarak gündeme oturdu. Şirket her hafta bir bilinir oyunu ücretsiz erişime sunacağını belirterek Steam’a gözdağı verdi.

Oyuncular son zamanda akın akın Epic Gamese geldiği için akıllarda Epic games oyunlarım nerede sorusu yankılandı.Oyunları bulmak için Epic Games mağazasını açın.Ayarlar kısmına giriş yapın.Ayarlardan kasa önbelleği konumunu düzenlemeye giriş yapın.Giriş yaptığınızda indirdiğiniz oyunların nereye kaydedildiği yazacaktır.İndirdiğiniz oyunların nereye kaydedildiğinin yanında yazan Gözat butonuna tıklamanız oyunlarınızın kaydedildiği yere sizi gönderecektir.Böylelikle indirdiğiniz oyunları bulacaksınız ve kütüphanenizde bulunan oyunlara erişebileceksiniz.

Epic Games, online sanal mağazasında geliştiricilere satış gelirlerinden yüzde 88’e varan oranda hisse vereceğini duyurdu. Kısa süre içerisinde özel olarak seçbilimselş bir takım PC ve Mac oyunuyla birlikte açılacak olan mağaza, 2019 yılı içerisinde ilave oyunlar kabul etmeye ve başka platformları da desteklemeye başlamış olacak.

Epic Games dükkanlarının kapıları farklı oyun motorlarıyla geliştirilmiş tüm oyun ve oyun türlerine açık olacak. Mağazada yer alacak ilk oyunların içinde Unreal, Unity ve öteki oyun motorlarıyla geliştirilmiş oyunlar bulunuyor. Şirket ayrıca Unreal Engine ile geliştirilen oyunlara özel olarak, oyun motoru lisansı için geliştiricilerin ödemesi gereken telif hakkı oranından feragat edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir