Kredi Kartı Faiz Oranınızı Hemen Düşürün!

Günümüzün kredi kartı şirketlerinde, kart oranlarınızı% 21 veya daha fazla düşürmek için birçok fırsat var. Kartınızdan aldığınız faiz miktarı ne kadar yüksekse, basit bir satın alma işlemi için size daha pahalıya mal olur ve izin verilen minimum ödemeyi yaparsanız nihayetinde aylar yerine ödemeniz yıllar alabilir. İnsanlar genellikle kredi notlarını iyileştirmenin bir yolu olarak minimum bakiyeyi öderler; bu, kredi puanınızı artırmanın daha tehlikeli bir yolu olamaz. Kredi kartı şirketinden geçiş yapma yeteneğinize “Uncle” demesini sağlamak sandığınızdan daha kolaydır.
Taktiğe geçiş
Kredi kartı faiz oranınız% 20’nin üzerindeyse, kesinlikle çeşitli şekillerde yardım aramalısınız. Bu yollardan biri, rakibin daha düşük bir oran sundukları için bir rakibin kredi kartına geçmeyi düşündüğünüzü bilmelerini sağlamaktır. Sizin dolarlarınızı ve faizinizi kazanmak için derhal hareket edecekler. Faturanızı zamanında ödeme kabiliyetinizle orantılı olarak yüzde oranınızı düşürme becerilerinden ne kadar memnun olmadığınızı onlara bildirin. Muhtemelen sizi hemen beklemeye alacaklar ve ücretinizin düşürülmesi için bir yönetici ile konuşacaklar.
Başka bir kredi kartı şirketine geçmekten korkmayın
Bazı kredi kartı şirketleri, faiz oranınızı düşürmek söz konusu olduğunda, onları bırakmakla tehdit etseniz bile. Bu, acil finansal ihtiyaçlarınızı karşılayan başka bir kredi kartı aradığınız zamandır. Büyük kredi kartı şirketlerinde alışveriş yapın ve mümkün olan en iyi fiyatları araştırın. En iyi kredi kartı derecelendirmelerini veren siteleri internette de arayabilirsiniz. Bu, uzun vadede binlerce olmasa da yüzlerce kişiyi kurtarabilecek finansal bir karar vermenize olanak sağlar.
Piyasada faizinizi kazanmak için sizi kaydettirmek isteyen bir düzine saygın kredi kartı şirketi var. Bu kartlar, bu hesaplara verdiğiniz faizi azaltmaya yardımcı olmak için önceki kredi kartı borcunuzu üstlenmeyi bile teklif edecek.
Jakob Jelling tarafından

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir