Kredi Birlikleri Sizi İflastan Koruyabilir

Aşağıdaki makale, iflas konusunda daha iyi bir deneyim yaşamanıza yardımcı olacak bazı basit, bilgilendirici ipuçlarını listelemektedir.
Kredi raporunuzda kötü kredisi veya iflası olan milyonlarca Amerikalıdan biriyseniz ve bir gün bir ev almak istiyorsanız, kredi sorununuzu düzeltme ve borçtan kurtulma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bunu yapmak için üç seçeneğiniz var. Size yardımcı olması için bir borç konsolidatöründen geçebilir, tek başınıza gidebilirsiniz veya yardım için bir kredi birliğine gidebilirsiniz. Borç konsolidatörleri, sizin için borçlarınızı azaltmada veya daha az aylık ücretlerle borçlarınızı ödemenizde çok yardımcı olabilir. Çoğu insan bunu tek başına başaramaz ve son seçim bir kredi birliğidir.
Kredi birlikleri geçici bir bankadan başka bir şey değildir. Aslında onlar banka ve tek amaçları, ihtiyacı olanlara borçlarından kurtulmaları için yardım etmektir. Bir kredi birliğine gittiğinizde, faturalarınızın doğrudan kredi birliği aracılığıyla ödenmesi için alacaklılarınızla düzenlemeler yapacak mali yöneticiler bulursunuz. Gelirinizi koyacağınız tek yer kredi birlikleri olacaktır. İş maaş çeklerinizden doğrudan depozito alırsanız, para kredi birliğine gidecektir. Kredi birliği tüm harcamalarınızı, borçlarınızı ve eğlence gibi ekstralara harcamak istediklerinizi gözden geçirecek ve paranın geri kalanı bir tasarruf hesabına yatırılacaktır.
Görünüşe göre her gün bir şey hakkında yeni bilgiler keşfediliyor. Ve iflas konusu da bir istisna değildir. İflas hakkında daha yeni haberler almak için okumaya devam edin.
Kredi birlikleri, borçtan kurtulmanıza yardımcı olmak için ellerinden gelen her kaynaktan yararlanacaklar ve sizin paranızdan daha fazla sorumlu olmaları dışında, bir banka gibi çalışır. Kredi birlikleri size dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz banka kartları verir, ancak genellikle fazla harcama yapmamanız için size bir limit koyarlar. Kredi sendikalarını bu kadar harika yapan şey, faturalarınızı ödemek de dahil olmak üzere tüm işi sizin yerinize yapmalarıdır, böylece tek yapmanız gereken para kazanmak ve elinizden geleni harcamak; tüm faturalarınızın ödendiğinden emin olabilirsiniz. Bölgenizdeki bir kredi birliği için yerel sarı sayfalarınıza bakın.
İyi bir tane bulmak için çevrimiçi olarak da gidebilirsiniz. Bir kredi birliğini aramak için çevrimiçi olduğunuzda, sendikanın incelemelerini de alabilir veya mümkün olan en iyi hizmeti alacağınızdan emin olmak için saygın olduğunu zaten bilen biriyle gidebilirsiniz. Genel olarak sadece alacaklılarla değil, alacaklılarınızla da yakın bağlar kurabilecek bir kredi birliği istiyorsunuz. Önceden biraz araştırma yaparak, iflastan kaçınmanızı sağlamak için kredi birliğinizi kullanabilirsiniz. Elbette, zaten iflas halindeyseniz, kredinizi tekrar yoluna koymanıza yardımcı olabilirler.
Şimdi bu hiç de zor değildi, değil mi? Ve sadece bir uzmanın iflas konusundaki sözlerini incelemek için biraz zaman ayırarak çok fazla bilgi kazandınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir