En İyi Kredi Kartı Oranlarını Keşfedin

Gerçekten kredi kartına ihtiyaç duyan insanlardan biri misiniz ama nereye gideceğiniz konusunda hiçbir fikriniz yok mu? Size sunulan en iyi kredi kartı oranlarını almakla ilgileniyor musunuz? Kimin en iyi kredi kartı oranlarına sahip olduğunu görebilmek için kredi kartı şirketlerini karşılaştırmakla mı ilgileniyorsunuz? Bunlardan herhangi birine evet yanıtı verdiyseniz, en iyi kredi kartı oranlarını keşfetmenize yardımcı olması için bu rehberiniz olsun.
Kredi kartı şirketlerinin sunduğu fiyatlar hakkında bilgi edinmenin birçok yolu vardır. Ancak kredi kartı ücretlerini karşılaştırmanın en iyi ve en kolay yolu çevrimiçi olmaktır. Hoşunuza gidebilecek belirli bir web sitesi, Comparecc.com adresindedir. Bu web sitesinde, farklı kredi kartı şirketleri hakkında çok detaylı bilgiler bulunmaktadır. Burada şunları bulacaksınız: kredi kartının isimleri, APR oranı, kartın sunduğu bonus ödül programları, kartı almak için ne tür bir krediye ihtiyacınız var ve yıllık ücret (eğer varsa).
Şimdi bu web sitesinde en iyi kredi kartı fiyatlarını sunan kredi kartı şirketlerinden bazılarına göz atacağız. İlki Amerikan ekspresidir. Bu kart, yaklaşık yüzde 3.99 gibi düşük tanıtım amaçlı kredi kartı oranları sunuyor. Bir yıl sonra, normal APR oranınız yüzde 10,49 olacaktır. Ancak bu oranı alabilmek için çok iyi bir krediye sahip olmanız gerekiyor.
Ardından, Citi Financial Mastercard’a bakıyoruz. Citi Financial Mastercard, harika kredi kartı fiyatları sunar. Krediniz mükemmelse, ilk 12 ay için yüzde 0 APR’ye sahip olacaksınız! Bu, bakiye transferleri için de dahildir. 12 ay dolduktan sonra APR oranınız yüzde 9,99’a çıkacaktır. Unutma, bu sadece mükemmel krediye sahip olanlar için.
Bakacağımız son kart Discover kartıdır. Discover card, çeşitli kredi kartı fiyatları sunar. Kredi puanınız tarafından belirlenen bir süre için sunulan yüzde 0 başlangıç ​​APR’si var. Bundan sonra, APR’niz yüzde 9,99 olacaktır. Bu düşük oran, yalnızca kredisi iyi olanlarınız için geçerlidir. Discover ayrıca tüm müşterilerine bir geri ödeme bonusu programı sunar.
Çok fazla kredisi olmayanlarınız için, yine de bu kartlar ve diğerleri için başvurabilirsiniz. Kötü kredisi olan kişiler için kredi kartı oranlarının, genellikle iyi kredisi olan kişilerin oranlarından çok daha yüksek olduğunu unutmayın. Kredi kartı ararken bunu aklınızda bulundurun.
En iyi kredi kartı oranlarını keşfetmenize yardımcı olması için ihtiyacınız olan tüm tavsiyeler budur. Zaman ayırdığınızdan ve biraz araştırma yaptığınızdan emin olun. Orada birçok seçenek var. Biraz sabırla, kullanabileceğiniz en iyi kredi kartı fiyatlarını bulacağınızdan emin olabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir