Sonbahar Sezonunda Üniversite Bursu Yağışı

Hispanik öğrencilere bir dizi üniversite bursu verilir.

Hispanik öğrenciler, aileleriyle birlikte, sonbaharda, Hispanik kuruluşların tüm okul yılı için finansman yönergeleri ve planları olacaklarını duyurmasıyla harika bir başlangıç ​​ile karşılanırlar.

Sonbahar Sezonunda Üniversite Bursu Yağışı

Bu fırsat, İspanyol ailelerin çocukları için pahalı miktarda üniversite eğitimi ödemesi için bir yol arayışına girdiği zamana denk geliyor


Bu fırsat, İspanyol
ailelerin çocukları için pahalı miktarda üniversite eğitimi ödemesi için bir yol arayışına girdiği zamana denk geliyor.

Esas olarak, sadece Kolej’e bağlı İspanyollar söz konusu programdan yararlanacaktır.

Artık öğrenciler hangi kolej programlarını ve ayrıca okula geri dönmeyi planlayan bir yıl boyunca durmuş öğrenci sayısını seçerken çılgına dönebilirler


Artık öğrenciler hangi
kolej programlarını ve ayrıca okula geri dönmeyi planlayan bir yıl boyunca durmuş öğrenci sayısını seçerken çılgına dönebilirler.

Gerçekten, bu olay ilk kez olmuyor. Burslar dezavantajlı ve maddi engelli öğrencilere bir fırsat sağlama konusunda evrensel olarak popülerdir.

Coors, General Motors, CNN, MasterCard, Lockheed Martin, Sallie Mae, Wachovia, Office Depot ve Time Warner dahil olmak üzere büyük şirketler, İspanyol öğrenciler için burs sağlamak için kendilerini kanıtladılar


Coors, General Motors,
CNN, MasterCard, Lockheed Martin, Sallie Mae, Wachovia, Office Depot ve Time Warner dahil olmak üzere büyük şirketler, İspanyol öğrenciler için burs sağlamak için kendilerini kanıtladılar.

Ancak sorular ortaya çıkabilir. Bu hayırsever şirketler neden Latin Bursları sağlamak için yüz binlerce dolar finanse ediyor? Bu İspanyol öğrencilerden ne alacaklar?

Cevap sadece tek bir cevapla sınırlı değil, Latin İspanyol Gazeteciler Derneği, Hispanik Burs Fonu, Hispanik Kolejler ve Üniversiteler Derneği ve Ulusal Hispanik Bursu gibi Latin örgütleri tarafından kurulan İspanyol bursu için sunulan programları destekliyorlar


Cevap sadece tek
bir cevapla sınırlı değil, Latin İspanyol Gazeteciler Derneği, Hispanik Burs Fonu, Hispanik Kolejler ve Üniversiteler Derneği ve Ulusal Hispanik Bursu gibi Latin örgütleri tarafından kurulan İspanyol bursu için sunulan programları destekliyorlar. halkla ilişkiler ve programların ürettiği olumlu toplum sonuçlarından elde edilen verim.

Yıllarca, bir tüketici olarak Latinler giderek Amerika’nın yaşam tarzı ana akımına daha fazla alıştılar. Bazıları kamu ve özel sektörü etkilemede iyi bir yere sahipken, diğerleri klas tüketicilere katkıda bulunuyor.

Gelişmenin bir kısmı, birçok şirketten haksız muamele görme noktasına kadar göz ardı edilen bazı Latinlerin artan farkındalığından kaynaklanıyor


Gelişmenin bir kısmı,
birçok şirketten haksız muamele görme noktasına kadar göz ardı edilen bazı Latinlerin artan farkındalığından kaynaklanıyor. Bu gerçek, son 2000 Sayımından bu yana onları mal ve hizmetlerinin müşterileri olarak işaretledi.

Ayrıca, İspanyol satın alma gücü artıyor, bu nedenle, konuşmacılar ve pazarlamacılar, Hispanik pazarların beklentilerinden ve yükselişinden yararlanmaya başladılar.

Bunun nedeni, Selig Ekonomik Büyüme Merkezi tarafından bildirilen 1900-2009 yılları arasında Çokkültürlü Ekonomi tahmininin yıllık yaklaşık 700 milyar dolara çıkmasıdır


Bunun nedeni, Selig
Ekonomik Büyüme Merkezi tarafından bildirilen 1900-2009 yılları arasında Çokkültürlü Ekonomi tahmininin yıllık yaklaşık 700 milyar dolara çıkmasıdır.

Bu nedenle, İspanyol bursu için finanse edilen binlerce dolar, bu gelecekteki tüketicilerin satın alma gücüyle karşılaştırıldığında hiçbir şey değildir. Sadece bu değil, bursiyerlerin de yakın gelecekte işgücüne katılmaları mümkün.

Eleştirmenlere göre, ihtiyaç sahibi öğrenci sayısına uygun olarak Latinlere verilen bursun çok fazla olduğu yükselen bir durum var


Eleştirmenlere göre, ihtiyaç
sahibi öğrenci sayısına uygun olarak Latinlere verilen bursun çok fazla olduğu yükselen bir durum var. Ancak, bu teori, mezun olan ve daha sonra Amerikalıların işgücüne katılan İspanyol öğrencilerin de aynı programı ürettikleri teorisiyle karşı çıkmaktadır.

Ama yine de önemli olan tek şey, Hispanik öğrencilere hayırseverlerin ve bağışçıların yükselişi yoluyla üniversite eğitimlerini sürdürmeleri için daha fazla şans verilmesidir.

Bu arada, etkiler aynı olacak, mezun olan Latinler, yüksek öğrenimlerini bitirmelerine yardımcı olan şirkete minnettar


Bu arada, etkiler
aynı olacak, mezun olan Latinler, yüksek öğrenimlerini bitirmelerine yardımcı olan şirkete minnettar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir