Petersons Spor Bursu ve Üniversite Atletik Programı: Üniversiteye Bağlı Öğrenci Sporcu Olma Yolunuzu Açmak

İddiaya göre, spor kariyerine devam etmek isteyen ve üniversiteye gittiğinizde üniversiteye girmek için büyük umutları olan bir lise sporcusunuz. Üniversite eğitiminizle ilgili olarak size çok yardımcı olacak bir miktar burs parası önerebilecek üniversite üniversite koçlarının dikkatini çekebileceğinizden yeterince eminsiniz. Üniversitede okumanın pahalı olduğunun ve ailenin bunu karşılayamayabileceğinin farkındasın. Böylece, yeteneğinizi herhangi bir üniversite spor burs programına girerken sermayeniz olarak kullanıyor ve aynı zamanda bir sporcu olma tutkunuzu sürdürüyorsunuz.

Bu nedenle, bir kolej spor burs programı ile gelebilmeniz için biraz araştırmaya başlamanız gerekir. Ama nereden başlayacaksın? Üniversite spor bursu almak muhtemelen sizin için yeni bir şey ve kesinlikle sıfırdan başlayacak ve araştırma görevlerinize nereden başlayacağınızı sürekli merak edeceksiniz.

Petersons Spor Bursu ve Üniversite Atletik Programı: Üniversiteye Bağlı Öğrenci Sporcu Olma Yolunuzu Açmak

Üniversite spor bursu alma konusunda Peterson’ın ünlü rehberini almaya ne dersiniz? Kişisel bilgisayarınızın önünde uzun saatler geçirmek ve yine de hiçbir şeyle sonuçlanmamak yerine, bu rehberi okumayı ve kolej ihtiyaçlarınıza uygun en iyi üniversite spor bursunu nasıl alacağınızı öğrenebilirsiniz


Üniversite spor bursu
alma konusunda Peterson’ın ünlü rehberini almaya ne dersiniz? Kişisel bilgisayarınızın önünde uzun saatler geçirmek ve yine de hiçbir şeyle sonuçlanmamak yerine, bu rehberi okumayı ve kolej ihtiyaçlarınıza uygun en iyi üniversite spor bursunu nasıl alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Ağustos 2004’te yayınlanan bu Peterson’un kılavuz kitabının tam başlığı, farklı kolej spor burslarına, üniversiteler arası spor programlarına ve diğer üniversitelere her şeyi kapsayan, üniversiteye göre bir bakış sunan Peterson’un Spor Bursu ve Kolej Atletik Programlarıdır. Üniversiteler arası seviyede oynamaya devam etmek isteyen ve aynı zamanda üniversiteye girme konusunda mali zorluk yaşayan lise sporcularına yönelik finansal bilgiler.

İlginç geliyor, değil mi?


İlginç geliyor, değil
mi?

Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan farklı kolej spor burslarını tarar. Rehber kitabın içeriği, ilgili ulusal dernek ve konferans üyelikleri de dahil olmak üzere 1.700’den fazla iki ve dört yıllık okuldan çeşitli spor programlarının ayrıntılarını ortaya koymaktadır. Bu rehber kitaptan ayrıca kolej takım koçlarının isimlerini ve iletişim numaralarını, spor tesislerinin açıklamalarını ve öğrenci sporcuların mezuniyet oranlarını da alacaksınız. Buna ek olarak, hem erkekler hem de kadınlar için yaklaşık 30 tür spor oyunu (basketboldan güreşe kadar her şey) ve bu sporları sunan diğer okullardan çapraz referansları da listeler. Böylelikle sporunuzun üniversite spor bursu sunanlar arasında olup olmadığını kontrol edebileceksiniz.

Peterson’un Spor Bursu ve Kolej Atletizm Programlarının içeriklerinin özeti:


Peterson’un Spor Bursu
ve Kolej Atletizm Programlarının içeriklerinin özeti:

� Üniversite atletizmiyle ve işe alımla ilgili diğer konularda mükemmel uyumu bulmanın üstesinden gelen İşe Alım Süreci.
� Amerika Birleşik Devletleri’ndeki çeşitli kolej ve üniversitelerde farklı sporların baş antrenörlerinin görüşlerini içeren Coach’s Forum.
� Öğrenci sporcunun farklı kolej spor burslarına ve NCAA ilk uygunluk takas odasına uygunluk gereksinimlerini ele alan NCAA (National Collegiate Athletic Association) Guide for College-Bound Student Athlete.
� Çeşitli kolej spor programlarının alfabetik listeleri.
� Çeşitli kolej atletizm programlarının coğrafi listelerini içeren ve ait olduğu spor ve bölüme göre sıralanan dizinler.

Peterson’un Spor Bursu ve Kolej Atletizm Programları Kılavuzuyla, üniversiteye gidecek bir öğrenci sporcu olma hayalinize ulaşırken aynı zamanda üniversite derecenizi elde edebileceksiniz


Peterson’un Spor Bursu
ve Kolej Atletizm Programları Kılavuzuyla, üniversiteye gidecek bir öğrenci sporcu olma hayalinize ulaşırken aynı zamanda üniversite derecenizi elde edebileceksiniz. Kendinize verebileceğiniz en iyi hediyedir, bu yüzden bunu yapma fırsatını asla kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir