Paris’te bir eğitim tatili yapmak

Çocukları hayatları boyunca Paris’e götürmeyi planlıyorsanız, size sunulan birçok çocuk aktivitesini düşünebilirsiniz. Paris harika bir yer ve görülecek birçok eğitim sitesi var. İşte ziyaret edilecek sıcak noktalardan birkaçı.
Paris, Notre Dame iki nehir kıyısı arasında geçiyor. Notre Dame, Paris’in kalbinde yer alır. Bir plak yerleştirildi ve tüm ülke yollarından sıfır mil uzaklıkta. Bu, çoğu Paris ziyaretinin başlangıç ​​noktasıdır. Paris, Notre Dame’ı görmek gerekiyor. Notre Dame’ı ziyaret ederken birçok müze, kabul edilecek kaçamak, yaratılış ve insan maceraları bulacaksınız. Şimdiye kadar yaratılmış en büyük sanatlardan bazılarını göreceksiniz.
Mezarlıkların yanı sıra tüm parkların, ağaçların ve bahçelerin en büyük Avrupa Başkentlerinden birinde biraz zaman geçirin. Paris’teki en büyük park Pere Lachaise olarak bilinir.
Seine Nehri’nde oluşturulan birçok köprü var. Otuz beş köprü, hepsi Paris’in ruhunda. Bu köprüler boyunca tarihi olayları ve buluşma yerlerini gösteren birçok anıt göreceksiniz.
Çocukların eğitim havasını bozması için eğlenceli bir geceye ihtiyacım var. Çocukları Hotel de Ville Meydanı’na veya Paris’teki Raonl-Dautry’ye götürmeye ne dersiniz? Otellerin birinci sınıf konumlarında dış pistleri var. Tatildeyken eğlenmek gerekir.
Belki çocuklarınız Noel zamanı Paris’i ziyaret etmek ister. Fransız başkentinin tarihi sokaklarında binlerce ışık sergileniyor. Keyifli ve güzel bir eğlence gecesi yapın.
1886’da Avrupa’nın en güzel Gotik Uyanış mimarisinden biri inşa edildi. 15. yüzyılda birçok renkten yapılmış vitray pencereler, Kutsal Üçlü Amerikan Katedrali’ni çevrelemektedir. Katedrali ziyaret ederken, 50 eyalet çiçeğinin ve bayraklarının dikilmesi dahil birçok şey göreceksiniz. Birinci Dünya Savaşı ve İkinci Dünya Savaşı sırasında Avrupa’da ölen tüm Amerikalıların anısına birçok plaket duvarlara sıvalı. Amerikan Kutsal Üçlü Katedrali, haftanın her günü İngilizce olarak ibadet merkezidir. İbadetin yanı sıra koro konserleri ve konferanslar ile sanat gösterileri de duyuyorsunuz.
12. yüzyılda inşa edilen Paris’teyken Basilique St-Denis’i ziyaret edin. Bronz kapının üzerindeki yazıda, “Altın ve masrafa değil, işin işçiliğine hayran kalın.” Basilique St-Denis, Fransa’nın 1137 ve 1281’de inşa edilen ilk Gotik binası, devletin ilk manevi hamisi. . Ön tarafta 19. yüzyılda restore edilmiş gül vitray pencereler var. Pazar günleri, keyfini çıkarabileceğiniz güzel org konserleriyle tanınır.
2004 yılında, 10 yaşındaki bir çocuğun cesedi, ailesinin yanındaki St-Denis’te dinlenmeye bırakıldı. 1795’te tüberkülozdan öldü, bir DR’nin çalınması, turşu yapması ve yontarak kalbini geri vermesinin ardından ortak bir mezarlığa atıldı.
İki asır sonra DNA testi, vücudun, çocukluğunda alınan saçlarından bir kısmının eşleştirilerek Marie-Antoinette ile mükemmel bir şekilde eşleştiği tespit edildiğinde yapıldı.
Belki aile, resmen Palais Cardinal olarak bilinen ve başbakan Kardinal Richelieu’nun yaşadığı Palais Kraliyet Sarayı’nda alışveriş yapmak ister. Daha sonra ölümünden sonra, Kral Louis onu miras aldı. Louis ve Avusturya’dan olan annesi Anne, çocukluk hayatının çoğunu orada Kardinal ile birlikte yaşadı. Hükümet şimdi onu halka açtı ve diğer eğlenceli alanların yanı sıra kafeler, kumarhaneler kurdu. Hapishane çizgili 280 sütundan oluşan 1986 Buren heykelini görmek için Paris’i ziyaret ederken ana avluyu kaçırmayın.
Hotel Des Invalids’i ziyaret etmeyi düşünün. 1670’lerde engelli askerleri barındırmak için inşa edildi ve daha sonra üstüne ince bir altın tabakası serildi. Otele girdikten sonra, birçok farklı topun sıralandığı arnavut kaldırımlı bir yürüyüşte yürüyeceksiniz. Otele girdikten sonra, öldürecek her şeyden oluşan bir silah, üniforma ve ekipman müzesi ile karşılaşacaksınız. Görmek, yapmak ve eğlenmek istediğiniz şeylerin bir listesini yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir