Alanı Atletizm Bursuna Kadar Takip Edin

Bugün gençlerin çoğu sporda yetenekli. Bazıları jimnastik, yüzme, okçuluk, diğerleri ise futbol, ​​golf, dövüş sanatları, atletizm ve saha etkinliklerinde mükemmeldir ve liste uzayıp gider.

Günümüzde, gençlerin tutkularını yerine getirme çevikliği, bonus atletik bir bursla birlikte geliyor.

Alanı Atletizm Bursuna Kadar Takip Edin

Atletik burslar, bursu finanse eden kuruluşun gerekli puanlarına uygun iyi bir not alabilmeleri koşuluyla, sporda üstün olan öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır


Atletik burslar, bursu
finanse eden kuruluşun gerekli puanlarına uygun iyi bir not alabilmeleri koşuluyla, sporda üstün olan öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır. Ve tabi ki, kendini adamış bir sporcunun arzuladığı disiplinle uyumlu yetenek.

Söz konusu bursu almak isteyen bu sporculardan biriyseniz, ilk adımınız ilgi alanlarınıza uygun akademik programı sunan kolej kurumlarını veya üniversiteleri aramaktır.

Bununla birlikte, spor yaparken bile kendinizi eğittiğinizi unutmamalısınız. Bir bölüme katıldığınızda, daha küçük kolejlerde veya büyük kurumlarda katılmanın artılarını ve eksilerini dikkatlice tartmalısınız.

Kendinizi daha küçük bir kolejde öne çıkarken bulabilirsiniz


Kendinizi daha küçük
bir kolejde öne çıkarken bulabilirsiniz. Ayrıca büyük kurumlara da katılabilirsiniz, ancak muhtemelen kendinizi diğer birçok sporcuya alternatif olarak bulabilirsiniz.

Kolej sırasında oynanan sporların okulunuzda veya yerel toplumunuzda oynamaya benzemediğinin farkında olmalısınız. Buraya girmeden önce, zaten kolej sporlarına hak kazanmak için “yeterince iyiyseniz” ilk olarak eğitmeninize / koçunuza danışabilirsiniz.

Oyun seviyesi çok farklı ve çok fazla rekabet, topluluklarında büyük oyuncular olarak adlandırılan şeyi bu seviyede sıradanlığa yolladı


Oyun seviyesi çok
farklı ve çok fazla rekabet, topluluklarında büyük oyuncular olarak adlandırılan şeyi bu seviyede sıradanlığa yolladı.

Atletik burs sunmanın iki yolu vardır. Birincisi resmi başvurulardan geçer. Aşağıda, kolejleri temsil eden ve çeşitli spor dallarındaki oyuncuları değerlendirmek için seyahat eden, yıldız niteliklerine sahip oyuncuları arayan gözcünün tavsiyeleri yer almaktadır.

Başarılı olmayı hedefliyorsanız, ikinci sınıfta başarılı olmayı hedefleyin


Başarılı olmayı hedefliyorsanız,
ikinci sınıfta başarılı olmayı hedefleyin. Akademik gereksinimleri karşılamak için yüksek notları koruyun. Başarılarınızı bir atlet olarak derlemeniz de tavsiye edilir. Yeteneklerinize göre hangi spor dalına en uygun olacağınızı koçunuza danışın.

Ayrıca, spor ve akademisyenler arasında muazzam bir denge sunan okulu seçme konusunda istekli olun. Bir kariyer rehberliği danışmanıyla konuşun; bu, sadece spor dalında kalifiye olabilmeniz için çalışabileceğiniz konuları seçmenize yardımcı olabilir. Ek olarak, başvurduğunuz kolej koçları arasında bağlantılar kurun ve onlara yoo’nun kendini adamış ve müfredatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaya istekli olduğunu bildirin.

En önemlisi, hem akademik hem de atletik başarılarınızı sergilemek gibi en iyi avantajlarınızı gösterin


En önemlisi, hem
akademik hem de atletik başarılarınızı sergilemek gibi en iyi avantajlarınızı gösterin. O halde burs aradığınızı belirtin. Başvurmak istediğiniz koçun çalıştığı üniversiteye başvuruları göndermeye başlamanız da bir avantaj olacak, bu programa olan coşkunuzu vurgulayacaktır.

Harika sporcular için atletik burslar sunan tüm kolejler ve üniversitelerle, kolej eğitiminiz artık ebeveyninizin çantası için asla fazla zorlanmayacak. Bunun yerine, sadece sporda değil, aynı zamanda akademisyenlerde de başarılı olabilecek bir çocuğa sahip olmaktan gurur duyacaklar.

Şimdi, başvurunuza devam ederken, başvuruyu disiplinle makul bir şekilde eşleştirmenin, üniversitede tam burs sağlamak için en iyi tarifler olduğunu unutmayın


Şimdi, başvurunuza devam
ederken, başvuruyu disiplinle makul bir şekilde eşleştirmenin, üniversitede tam burs sağlamak için en iyi tarifler olduğunu unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir